You Are Here: Home » Kazan » MHP Kazan belediye başkan adayı belli oldu

MHP Kazan belediye başkan adayı belli oldu

MHP Kazan belediye başkan adayı belli oldu

Alınan son dakika bilgisine göre bugün saat 15 sularında Parti Genel Merkezinde yapılan toplantı sonucu Kazan, Akyurt ve Yenimahalle Belediye Başkan adaylarının kesinleştiği öğrenildi.

Kazan’da MHP’den belediye başkan adaylığı için Fazıl Köremezli, Seyfettin aslan ve Ali İhsan Baykurt’un yarıştığı bu yarışma sonucunda galip gelen ismin Fazıl Köremezli olduğu öğrenildi.

Adayları Genel Başkan Devlet Bahçeli açıklayacak

16 Haziran Pazar günü Yenimahalle’de partisinin organize ettiği bir programa katılacağı öğrenilen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kesinleşen isimleri resmen açıklayacağı öğrenildi.

Süreçle ilgili olarak alınan bilgiye göre MHP Genel Merkezi ve İl Başkanlığı tarafından Kazan İlçe teşkilatında, evlerde ve esnaf üzerinde yaptığı üç anketten de Fazıl Köremezli’nin isminin ilk sırada çıktığı öğrenildi.

MHP’nin Yenimahalle Belediye Başkan adayı Devran Kutlugün

MHP Akyurt  Belediye Başkan adayı HakanTürkdağ oldu

MHP Polatlı Belediye Başkan adayını yine Genel Başkan Bahçeli, Polatlı MHP ilçe başkanı Mürsel Yıldızkaya olduğunu açıklamıştı

2.280 kere okundu.

Yorumlar (3)

 • ahmet

  herkes seyfettinle kazanılır diyordu bakın fazıl büyük bir sürpriz yapacak inşallah
  kazan fatih dönemini yaşayacak yani yükselişin temeli bugün atıldı.

  Cevapla
 • FAHRİ

  FAZIL KÖREMEZLİ NE KADAR DA İYİ OLURSA OLSUN BU SEÇİM AKP NİN MHP Yİ YUSUF FİDANTEK BİTİRDİ KAZANDA İYKİDE BİTMİŞ LOKMAN ERTÜRK KAZAN I BİR BAMBAŞKA İLÇE HALİNE GETİRDİ ONA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ VE HAS VE HAS KAZANLIDIR KAZAN A GÖNÜL VERMİŞ BİRİSİDİR BUNU UNUTMAYALIM KIRŞEHİRLİ BİRİSİ GELİPTE KAZANDA BU SİYASETİ YAPMASIN LÜTFEN.

  Cevapla
 • yusuf

  Bir kırşehirli dediğiniz insan 30 küsür senedir kazanda yaşamakta buranın ekmeğini yemiş suyunu içmiş çocukluğu gençliği burada geçmiştir. İstanbula memur olarak gitmiş ilk fırsatta tekrar geri yurt bildiği kazana geri dönmüş ve şu an hizmet etmek için bu yola girmiştir. Mesele nüfus cüzdanında kazan yazması değil yürekte gönülde yazmasıdır. Bu işin çok ucuz siyasetidir kırşehirli biri gelip burda siyaset yapmasın sözü yersizdir.Siz kazan toprağından mı bittiniz dünyaya

  Cevapla

Yorum yaz

© 2012 - 2013 AkıncıOvası Gazetesi - Bu sitedeki herhangi bir haber ancak kaynak gösterilmesi kaydı ile kullanılabilir.

Scroll to top